Luxury Apartment With Best Views

  • 50 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Luxury Apartment With Best Views Benidorm van 50 m² ligt op 1 km afstand van Tram Benidorm treinstation en maar 550 meter van het Parque de l'Aigüera. Met een bubbelbad ligt het appartement, geschikt voor 4 gasten, op een klein stukje lopen van het Strand Playa de Levante.

De 1-badkamer accommodatie biedt een patio, een balkon en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet, een wastafel en een douche in het appartement. Bovendien zijn er ook een haardroger en badlakens.

Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt Luxury Apartment With Best Views zelfvoorzienende opties zoals koffie- en theefaciliteiten, glaswerk.

Het 2-slaapkamer appartement is gelegen op minder dan 850 meter verwijderd van het Plaça del Castell. Luxury Apartment With Best Views is gelegen vlakbij een privé strand. Deze accommodatie bevindt zich op ongeveer 3 km van het pretpark Terra Mítica. Dit appartement is niet ver van Jaime I bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury Apartment With Best Views Benidorm
Apartamento Edificio Astoria
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Edificio Astoria

117 m van de accommodatie
USD 100 USD 90
per nacht
Al Despertar Ver El Mar
Mobiele prijsaanbieding

Al Despertar Ver El Mar

9.2
Schitterend 13 beoordelingen
140 m van de accommodatie
USD 200 USD 180
per nacht
Apartamento Marval Playa De Levante
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Marval Playa De Levante

8.1
Heel goed 71 beoordelingen
151 m van de accommodatie
USD 225 USD 203
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Alicante
    59 km

    Treinstations

    Tram Station Benidorm
    1,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats
    • Valetparking

    Accommodatie diensten

    • Bagageopslag

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Privéstrand
    • Strandtoegang
    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Patio
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen
    • Wastafel

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    LicentienummerVT8894541
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxury Apartment With Best Views gelegen?
      Luxury Apartment With Best Views is naast het Parque de l'Aigüera gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Luxury Apartment With Best Views?
      Populaire plekken in de buurt van Luxury Apartment With Best Views zijn onder andere het pretpark Terra Mítica, het Strand Playa de Levante, het Plaça del Castell.
    • Biedt Luxury Apartment With Best Views parkeergelegenheid?
      Ja, Luxury Apartment With Best Views biedt privé-autoparkeren ter plekke aan.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?
      Dit appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Luxury Apartment With Best Views?
      Bij Luxury Apartment With Best Views kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, glaswerk, een vaatwasser.
    • Wat is de afmeting van Luxury Apartment With Best Views?
      Luxury Apartment With Best Views meet 50 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Alicante
    59 km

    Treinstations

    Tram Station Benidorm
    1,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury Apartment With Best Views Benidorm

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten